W dzisiejszych czasach wiele osoób zna masę ciekawych bądź też nie form odbywania aktu seksualnego. Decydując się na nowe doznania, musimy być pewni tego, że nasz partner również jest ich ciekaw i chce spróbować. Nie możemy nikogo zmuszać do aktów, które mu niedokońca odpowiadają.

 

Inna wersja pieszczot

 

Osoby będące w związkach ciekawe są nowych seksualnych doznań. Partnerzy zaczynają decydować się na nowe sposoby zaspokajania siebie nawzajem. Jedną z takich form jest potocznie zwany lód. Uważa się, że wielu mężczyzn woli tą formę pieszczot niż normalny, tradycyjny seks.

 

Jak zacząć?

 

Jeżeli decydujemy się na pieszczenie swojego partnera za pomocą tej metody, musimy dokładnie poznać i „zaprzyjaźnić się” z jego penisem. Oczywiście musimy również tego chcieć, obie strony mogą czerpać z tego ogromną przyjemność. Praktyka czyni mistrza, stosują się do kilku prostych rad, nasz partner będzie mógł śmiało uznać nas za boginie seksu. Dobrze zaspokojony partner o tym mówi, mówi również o tym co i jak bardziej go podnieca, a to właśnie o podniecenie ze szczęśliwym finałem właśnie chodzi.

 

Co i jak?

 

Wszelkie metody koleżanek czy innych znajomych mogą nie sprawdzić się w naszym łóżku, trzeba słuchać tego co w trakcie pieszczot, po nich jak i przed nimi mówi do nas partner. Decydując się na loda, nie potrzebujemy żadnych form zabezpieczeń. Bywa, że podczas seksu oralnego decydujemy się na prezerwatywę, lecz nie jest ona konieczna, mężczyzna odczuwa wtedy mniejszą ilość bodźców. Mówiąc wprost mężczyzna uwielbia patrzeć na kobietę, która trzyma w ustach jego penisa, kontakt wzrokowy w takich momentach jest bardzo ważny. Czują się wtedy niczym bogowie seksu. Mężczyźni lubią eksperymwntować, dlatego też nie będą przeciwni, gdy potraktujemy ich członka bitą śmietanąbądź płynną czekoladą, wtedy możemy długo i namiętnie pieścić jego członka. Chcesz by Twój partner bardziej się podniecił? Podczas pieszczenia go ustami zacznij powoli i delikatnie dotykać jego jąder. Masuj je z wyczuciem, zobaczysz że wtedy odleci znacznie szybciej. Decydując się na seks oralny trzeba również zadbać o odpowiednie nawilżenie, jeżeli nie używasz żadnych produktów typu lubrykant, musisz być pewna że Twój język jest odpowiednio mokry. Lizanie i ssanie penisa przynosi wspaniałe doznania dla partnera, jednak możesz również użyć ręki. Posuwaj nią powoli w górę i w dół powoli i delikatnie, Twój partner będzie Ci  bardzo wdzięczny.

 

Połynać czy nie?

 

To zależy tylko od Ciebie. Ty decydujesz się na połknięcie. Spróbuj, nie odrzucaj tego aktu od razu. Sperma jest bardzo dobra dla zdrowia, powoduje również że nasze zęby są silniejsze i bardziej się błyszczą. Połknij, bo dlaczego nie, spróbuj nie bój się. Mężczyźni uwielbiają ten widok, stają się wtedy emocjonalnie silniejsi i bardzo im się to podoba. Pamiętaj jednak, że nie możesz się do niczego zmuszać.