Pożyczka przez Internet to najszybszy sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Dzięki ekspresowej decyzji kredytowej internetowych pożyczkodawców, możesz w prosty sposób pozyskać gotówkę na dowolny cel. Czytaj dalej i sprawdź, kto może ubiegać się o internetową pożyczkę.

 

Internetowe pożyczki umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania bez zbędnych formalności. Oferty korzystnych pożyczek z niskich oprocentowaniem, znajdziesz w Netcredit.

 

Pożyczka przez Internet – dla kogo?

 

Pożyczki przez Internet to o wiele bardziej dostępne zobowiązanie finansowe niż standardowe kredyty i pożyczki bankowe. Szeroka dostępność oraz niewielkie koszty sprawiają, że pożyczki przez Internet stają się coraz popularniejsze. Wbrew częstym i błędnym opiniom, nternetowi pożyczkodawcy bardzo często oferują o wiele tańsze zobowiązania niż banki. Dzięki temu można zdobyć pieniądze na dowolny cel nie tylko szybko, ale również tanio.

 

I choć pożyczki online wyróżniają się wysoką dostępnością, to nie każdy może ubiegać się o ten rodzaj finansowania. Aby otrzymać pożyczkę przez Internet, trzeba być pełnoletnim, posiadać zdolność do podejmowania czynności cywilnoprawnych oraz obywatelstwo RP. Wymienione warunki są konieczne do zawarcia umowy pożyczki u wszystkich pożyczkodawców. Pozostałe wymagania są uzależnione od danego pożyczkodawcy.

 

Pozabankowe instytucje finansowe, które oferują zobowiązania przez Internet, bardzo często wymagają od swoich klientów wykazywania jakichkolwiek dochodów (stałych źródeł zarobku, bez względu na rodzaju umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury itp.), a także posiadania konta w banku. Część pożyczkodawców nie udziela pożyczek przez Internet osobom starszym (najczęściej powyżej 67, lub 73 roku życia) oraz osobom młodym (zazwyczaj nie udzielane są pożyczki osobom poniżej 21 lat). Nie oznacza to jednak, że osoby młode lub w podeszłym wieku, nie mają szans na pozyskanie zobowiązania.

 

Pożyczka online bez formalności

 

Wielu internetowych pożyczkodawców podchodzi przychylnie do wniosków swoich klientów i każdy z nich rozpatruje indywidualnie. Dzięki temu szanse na otrzymanie pożyczki ma prawie każda osoba, która poszukuje taniego sposobu na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Rozglądając się za pożyczką przez Internet, warto posiadać konto bankowe, które umożliwi dokonanie opłaty weryfikacyjnej (służy zweryfikowaniu danych z wniosku, jest zwracana), a także przelew pieniędzy z tytułu zaciągniętej pożyczki. Część pożyczkodawców wymaga również posiadania poczty e-mail oraz telefonu.

 

Zobacz również: Pożyczka przez Internet na wakacje